Hakkımızda

50 Senedir Üretiyoruz ...

PAK, 1966 yılında, Bayrampaşa Dökümcüler Sitesi´nde döküm-imalat sektörüne adım atmıştır. Uzun yılların vermiş olduğu imalat deneyim ve birikimini 1978 yılında  İstanbul Tophane´de armatür, vana ve sıhhi tesisat malzemelerini müşterilerinin hizmetine sunmuş ve kısa zamanda kalitesini ispatlayarak sektörün öncü üreticileri arasındaki haklı yerini almıştır.

Müşterilerden gelen talep doğrultusunda 1990 senesinde, su sayacı üretimine girmiş ve ölçü aletleri konusunda da kalitesini ve güvenilirliğini göstermiş ve geniş ürün yelpazesiyle ihracat yapar duruma gelmiştir.20 ülkeye ihracat yapan firmamız, ülkesine verdiği değerin neticesi olarak %100 yerli üretimle ekonomimize katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 2010 senesinde BERKE markasını da bünyesine katan firmamız, hedeflerine yenilerini ekleyerek ülkemizin dünyaya açılan kapısı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Uzman kadrosu ve mühendisleriyle, büyük bir aile olan firmamız, uluslararası kalite belgelerini (ISO 4064 - MID 2004/22EC - At 75/33 - OIML R49 - EN 14154 - TS EN 817 - TS EN 200 - ISO 9001) alarak yüksek standartta üretim yapmaktadır ve bununla birlikte ar-ge çalışmalarıyla yeni ürünlerle ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.

Bu büyük aile, siz değerli müşterilerimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.

 

Kalite Politikamız

  • Ulusal ve uluslararası metrolojik mevzuatlara bağlı kalmak, bu çerçevede mümkün olan en verimli ve en ekonomik üretimi, yasal gereklilikleri yerine getirerek, istenilen zamanda gerçekleştirmek,

  • Satış ve satış sonrası hizmetlerde sürekli iyileştirme sağlayarak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve en üst seviyede tutmak,

  • Kalite faaliyetlerini, günümüz koşullarında takip edebilmek için eğitimler planlamak ve gerçekleştirmek,

  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, sistemin ve tüm sistem elemanlarının sürekli iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.

 

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz; Ölçüm sistemleri sektöründe, yüksek kalite anlayışla piyasaya ürün ve hizmetlerimizi sunmak ve bunları yaparken de budeğerleri sürdürülebilir kılmayı hedeflemekteyiz. Bu güne kadar pek çok ilk´i bünyesinde toplayan kuruluşumuz, gelecekte de yine bu tavrını sürdürerek, konusunda ilk olacak yenilikçi ürünlere ve çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz; geçmişten getirdiğimiz deneyimi, konusunda yetkinleşmiş çalışanlarımız ve çağın teknolojik olanaklarıyla harmanladığımız ürünlerimiz sayesinde, yurt içindeki saygın konumumuzu yurt dışı piyasalarına da taşımak ve dünya ölçeğinde aranan bir firma olmaktır.

 
 

Paksay Su Sayaçları

Hakkımızda

Bize Ulaşın

  • Facebook

Kalite Politikası | Kişisel Verilerin Korunması